FAQ

Ne, registrace je zdarma a velmi snadná. Zabere jen pár minut a pak budeš moct hrát o skutečný peníze.

Internetové technické hry se mohou účastnit pouze osoby starší 18 let, které mají bydliště na území ČR a řádně dokončili Registraci, a kterým v účasti nebrání dočasné vyloučení v důsledku sebeomezujících opatření nebo zápisu do Rejstříku vyloučených osob.

Dle zákona  od 1. 1. 2024 končí možnost účastnit se hry pouze s dočasným kontem. Pro plnou zábavu potřebuješ plnou registraci a k nezbytným krokům patří ověření totožnosti, nastavení hráčských limitů, ověření platební metody a ověření telefonního čísla. 

Doplnění osobních údajů vychází ze Zákona o hazardních hrách č. 186/2016 Sb.

Při registraci musíš ověřit emailovou adresu. Ověření proběhne automaticky poté, co potvrdíš odkaz, který ti pošleme emailem. Bez tohoto ověření nemůžeme dokončit základní registraci.

Pro dokončení registrace v sekci „Můj účet“ v odkazu „Detaily hráče“ musíš ověřit své telefonní číslo. Dále je potřeba, abys nastavil/a sebeomezující opatření - limity, nebo jejich nastavení odmítnul. Jako další krok musíš zaregistrovat a ověřit platební metodu a také ověřit svou identitu (prostřednictvím tvojí banky „BankID“).

  1. V sekci „Můj účet“ v odkazu „Ověření účtu“ klikní na „Ověř identitu“
  2. Klikni na BankID a zvol svou banku.
  3. Poté budeš přesměrován/a na stránky tvé banky kde musíš potvrdit souhlas se sdílením svých osobních údajů.
  4. Užij si hru! Po úspěšném ověření to můžeš naplno rozjet.

Ověření platební metody může proběhnout okamžitě, když použiješ platební kartu, která podporuje 3D Secure zabezpečení. U ostatních platebních karet to může být různé podle banky (rychlost zpracovaní transakce v internetovém bankovnictví banky). Ověření online plateb z bankovních účtů může být už za 5 minut. Tenhle proces zpravidla trvá do hodiny, ale v některých případech až do druhého dne (rychlost odezvy platebních systémů se velmi liší u odlišných bank, my s tím nic nenaděláme). Pokud systém narazí na chybu v procesu ověření, bude tě kontaktovat zákaznická podpora. Nebo to taky můžeš udělat sám/sama – když vyplníš kontaktní formulář s předmětem „Vklady a výběry“

Jedná se o jednotlivé limity na sázkovou činnost, které si každý sázející nastavuje sám. Po dosažení maximálních hodnot nemůžeš pokračovat ve hře. Důvodem je ochrana sázejících před možnou závislostí na sázkových hrách. Toto nařízení vychází ze Zákona o hazardních hrách č. 186/2016 Sb.

Vklad můžeš provést jedině z karty která je vedená na tvoje jméno. Při prvním vkladu musíš vyplnit veškeré údaje: jméno, příjmení a platnost karty. Tvoji kartu ověříme a při každém dalším vkladu stačí jenom zvolit částku.

Vklady kartou nebo platební bránou probíhají okamžitě. Vklad převodem bývá uskutečněn nejpozději do konce následujícího pracovního dne.

V pravém horním rohu stránky stačí kliknout na "Přihlásit" -> "Zapomenuté heslo". Tam napíšeš emailovou adresu zadanou v registraci. Potom ti na email pošleme odkaz na změnu hesla. V případě, že heslo znáš, můžeš si ho kdykoliv změnit na webu v sekci „Můj účet“ v odkazu „Detaily hráče“.

Zřejmě jsi v předchozích registracích uvedl stejný telefonní číslo nebo email. V tom případě se prosím obrať na naši zákaznickou podporu, kde ti pomůžou s dokončením registrace.

Podporované jsou následující druhy a verze operačních systémů:

Windows 7 a vyšší (OS Windows 8 je podporován pouze částečně, a proto je nutná alespoň verze 8.1)

MAC OS X 10.9 a vyšší

iPhone OS verze: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 a vyšší

Windows Phone verze 8.1

Windows 10 Mobile verze: v1511, v1607, v1703, a v1709

OS Android 5.0 a vyšší

Podporované jsou následující druhy a verze internetových prohlížečů:

Mobile Safari verze 5 a vyšší

Desktop Safari verze 7 and vyšší pro OS X 10.9 a vyšší

Desktop a mobilní Internet Explorer verze 11

Microsoft Edge ve všech verzích

Mozilla Firefox 27 a vyšší

Google Chrome 38 a vyšší

Nejvyšší možná sázka do jedné technické hry nemůže být nikdy vyšší než 1000 Kč. Nejvyšší částka, kterou můžete z jedné technické hry vyhrát je 500 000 Kč.

Na základě zákona o hazardních hrách musí každý hráč po 120-ti minutách hraní absolvovat povinnou 15-ti minutovou přestávku. Nejvyšší hodinová prohra u technických her provozovaných na MerkurXtip je 450 000 Kč.

Máš k dispozici vlastní omezení. Tady můžeš nastavit limity.